fbpx

Ergo Hestia - Hestia Podróże

Ubezpieczenie Hestia Podróże dostępne jest aż w trzech wariantach - Klienci mogą wybrać opcję najbardziej odpowiadającą ich potrzebom. Dodatkowo, dzięki całodobowemu Centrum Pomocy Assistance, w każdej sytuacji mogą liczyć na szybką i niezawodną pomoc.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Aspira

Aspira to optymalne ubezpieczenie ochronne, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa przy niskiej składce. Dzięki gwarancji uregulowania zobowiązań finansowych ubezpieczonego, pozwala na zachowanie stabilności finansowej w razie nieszczęśliwego zdarzenia. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć dzięki licznym opcjom dodatkowym.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Hestia Fundusz

Hestia Fundusz zawiera ubezpieczenie na życie, umożliwia także pomnażanie kapitału. Dzięki licznym opcjom dodatkowym spełnia nawet najwyższe wymagania Klientów. Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe Hestii Fundusz tworzone są we współpracy z wiodącymi na rynku funduszami.

Myślisz o zabezpieczeniu przyszłości swojej i swoich bliskich? Zadbaj o Wasze bezpieczeństwo, jednocześnie gromadząc i pomnażając kapitał. Takie możliwości stwarza Hestia Fundusz.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Altima

Altima jest krótkoterminowym ubezpieczeniem na życie, przeznaczonym dla osób aktywnych i często podróżujących. Już przy rocznej składce w wysokości 106 zł kwota świadczenia z ubezpieczenia sięga 101 tys. zł. Zawarcie umowy nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o stanie zdrowia.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Hestia Kapitał

Ubezpieczenie Hestia Kapitał stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych bez ponoszenia ryzyka inwestycji. Bogaty wybór opcji dodatkowych pozwala na idealne dopasowanie zakresu ubezpieczenia do potrzeb Klienta.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - szyby samochodowe

Ubezpieczenie szyb samochodowych pozwala uniknąć kosztów związanych z organizacją i naprawą zniszczonej szyby samochodowej. Ubezpieczenie można kupić zarówno do ubezpieczenia OC jak i AC.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Inventus

Inventus jest wyjątkowym programem łączącym możliwość gromadzenia i inwestowania środków, w okresie aktywności zawodowej, z wypłatami, które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Oferujemy możliwość jednorazowej wypłaty całego kapitału. W okresie rentowym zapewniamy wypłatę świadczeń w gwarantowanej wysokości.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - NNW kierowcy i pasażerów

Chcesz mieć pewność, że - jako kierowca lub pasażer - podlegasz skutecznej ochronie przed konsekwencjami wypadków komunikacyjnych? Ubezpieczenie NNW zapewnia finansową rekompensatę szkód, powstałych w czasie jazdy lub bieżącej obsługi pojazdu.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Eventus od Mamy i Taty

Eventus od Mamy i Taty to elastyczne ubezpieczenie mające na celu zabezpieczenie finansowe dziecka na przyszłość. Pozwala wesprzeć je dokładnie w takim okresie jego życia, w jakim będzie mu ono najbardziej potrzebne. Dzięki licznym opcjom dodatkowym pozwala precyzyjnie dopasować zakres ochrony do własnych wymagań i oczekiwań.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - AC

Auto-Casco gwarantuje Klientowi finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia lub utraty samochodu. Zapewnia ochronę w kraju i za granicą. Obejmuje bezpłatną pomoc drogową w ramach usług assistance.

Jako kierowca doskonale rozumiesz znaczenie bezpieczeństwa na drodze. Auto-Casco (AC) zapewni Ci finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia lub utraty samochodu.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Eventus DUO

Eventus Duo to unikalne na rynku ubezpieczenie, które łączy gwarancję świadczeń emerytalnych z inwestycją w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Dzięki opcjom dodatkowym, Klient może zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - OC

Jesteś kierowcą. Nie pozwól, aby wypadek komunikacyjny zachwiał Twoją stabilnością finansową. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zapewnia Ci ochronę w przypadku szkód, wyrządzonych innym osobom.

OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym w Polsce. Ogólne Warunki Ubezpieczenia ustalone zostały w Ustawie z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. z dnia 16 lipca 2003 r.). Ubezpieczeniem OC objęta jest odpowiedzialność cywilna osoby, która kierując samochodem lub innym pojazdem, spowodowała szkodę na mieniu lub osobie.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Medical Assistance

Kontakt z nami jest niezwykle prosty! 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy, czekamy na Twój telefon. Niezwłocznie po zgłoszeniu zorganizujemy niezbędną pomoc.

Usługi w ramach Assistance realizowane są w ciągu czterech godzin od zgłoszenia.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Home Assistance

Kontakt z nami jest niezwykle prosty! 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy, czekamy na Twój telefon. Niezwłocznie po zgłoszeniu zorganizujemy niezbędną pomoc.

Usługi w ramach Assistance realizowane są maksymalnie w ciągu czterech godzin od zgłoszenia.

W wielu sytuacjach dzięki ubezpieczeniu Assistance możesz liczyć na profesjonalną pomoc.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Ochrona prawna

Ubezpieczenie kosztów ochrony prawnej gwarantuje zwrot wydatków, poniesionych na korzystanie z pomocy adwokata, uzyskanie opinii biegłych i rzeczoznawców, opłaty sądowe i administracyjne itp.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - SOS Assistance

Kontakt z nami jest niezwykle prosty! 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy, czekamy na Twój telefon. Niezwłocznie po zgłoszeniu zorganizujemy niezbędną pomoc.

Usługi w ramach Assistance realizowane są maksymalnie w ciągu czterech godzin od zgłoszenia.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - OC w życiu prywatnym

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym zapewnia ochronę przed roszczeniami osób, którym Klient wyrządził szkodę. Zakres ubezpieczenia obejmuje również pokrycie kosztów ochrony prawnej. Klient może wybrać jeden z dwóch wariantów ochrony ubezpieczeniowej.
Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Dom w budowie

Ubezpieczenie domu w budowie zapewnia ochronę mienia podczas prowadzenia prac budowlanych (budowa, rozbudowa, nadbudowa i przebudowa nieruchomości). Zakres ochrony można rozszerzyć dzięki opcjom dodatkowym.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Forteo

Forteo to nowoczesne ubezpieczenie dla ludzi aktywnych. Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków. Zakres oferty dopasowujemy do potrzeb Klienta. Umowa ubezpieczenia, zawierana na wysokie sumy, gwarantuje wysokie świadczenia finansowe.

Prowadzisz aktywny tryb życia? Potrzebujesz ubezpieczenia, które będzie w stanie dotrzymać Ci kroku. Forteo to nowoczesna oferta, stworzona z myślą o ludziach aktywnych. Umowę ubezpieczenia Forteo zawierasz na wysokie sumy: 100 tys., 200 tys., 300 tys. lub 400tys. ., więc świadczenia finansowe, uzyskane z ubezpieczenia, również będą wysokie.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Domek Letniskowy

Ubezpieczenie domu letniskowego wraz z elementami stałymi i mieniem ruchomym. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o ochronę przed szkodami powstałymi w wyniku kradzieży z włamaniem i rozboju.

Kiedy wracasz do domu z urlopu martwisz się, co dzieje się z Twoim domkiem letniskowym? Właśnie do osób takich, jak Ty, adresowana jest nasza oferta - specjalne ubezpieczenie, które sprawi, że każdy właściciel domku nad jeziorem będzie mógł spać spokojnie - nie tylko podczas wakacji.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Femina

Ubezpieczenie Femina stworzone zostało specjalnie dla kobiet. Obejmuje ochronę przed następstwami nieszczęśliwych wypadków, a także przed rakiem piersi. Femina zapewnia bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę, w każdym miejscu na świecie.

Czytaj więcej...

Axa - Ubezpieczenie OC

Dlaczego warto wybrać nasze ubezpieczenie OC?

  • Oferujemy atrakcyjne ceny – przekonaj się, obliczając składkę.
  • W cenie OC dostajesz Zieloną Kartę oraz Assistance BAZA.
  • Akceptujemy zniżki za bezszkodową jazdę.
  • Pomoc świadczymy 24 h na dobę.
  • Składkę wyliczysz w pięć minut online bądź telefonicznie.
  • Oferujemy dogodne formy płatności, a polisę otrzymasz e-mailem i pocztą.
  • Szczegółowo wyliczamy ryzyko, więc nie płacisz za innych kierowców powodujących wypadki.
Czytaj więcej...

Ergo Hestia - NNW

Zależy Ci na bezpieczeństwie w przyszłości. Możesz chronić siebie i swoich bliskich przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie NNW zapewnia pomoc finansową w razie uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci.

Czytaj więcej...

MTU AC, OC

Ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Jego warunki reguluje Ustawa o Ubezpieczeniu Obowiązkowym, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczeń Komunikacyjnych z dnia 22.05.2003 r. Jest ono ważne, bo zabezpiecza nas przed skutkami wypłaty czasami bardzo wysokich odszkodowań osobom poszkodowanym przez nas podczas wypadku drogowego.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Medica

Ubezpieczenie zdrowotne Medica gwarantuje szeroki zakres opieki medycznej za niewielką składkę. Klient może wybrać zakres ochrony ubezpieczeniowej, decydując się na jeden z dwóch wariantów ubezpieczenia: Medica Standard lub Medica Plus.

 

Zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze? Skorzystaj z ubezpieczenia zdrowotnego Medica, które zapewni Tobie i Twoim bliskim szeroki wachlarz usług medycznych, niezbędnych w razie wystąpienia najpowszechniejszych problemów ze zdrowiem.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Mieszkania i domy

Ubezpieczenie domu i mieszkania zapewnia ochronę nieruchomości wraz z elementami stałymi i mieniem ruchomym. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć za dodatkową opłatą.

Szukasz skutecznej ochrony dla swojego majątku? Mieszkanie lub dom możesz ubezpieczyć już teraz – szybko i łatwo.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Advanta

Hestia Advanta to Program Inwestycyjno - Rentowy, pozwalający zabezpieczyć przyszłość finansową Twoją i Twoich bliskich. Oszczędności zgromadzone w ramach ubezpieczenia pozwolą zapewnić Tobie gwarantowany poziom emerytury. Mogą być one wypłacane jednorazowo lub w postaci wybranego rodzaju renty.

Czytaj więcej...

MTU Mój Dom

Mieszkanie, dom jednorodzinny oraz garaż wolnostojący są chronione na wypadek zniszczenia lub uszkodzeń powstałych w wyniku pożaru i innych zdarzeń losowych. Mieszkanie jest chronione od zniszczenia lub uszkodzenia w wyniku zdarzeń opisanych w zakresie ochrony domu jednorodzinnego z tą różnicą, że skutkiem wystąpienia takiego zdarzenia jest stan mieszkania uniemożliwiający jego dalsze zamieszkiwanie.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Sjesta

Aspira adresowana jest do kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 65 lat, którzy troszczą się o zabezpieczenie swoich bliskich, a także pomimo zaciągniętych kredytów i pożyczek chcą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Produkt ten, w razie nieszczęśliwego zdarzenia losowego, zapewnia zachowanie stabilności finansowej zarówno Ubezpieczonemu, jak i jego bliskim.

 

Po przejściu na emeryturę chcesz nadal cieszyć się życiem. Już teraz możesz zapewnić sobie stabilną sytuację finansową w przyszłości. Dzięki ubezpieczeniu Sjesta, wpłacone dziś sumy zadbają o poziom Twoich dochodów na emeryturze. Ergo Hestia, jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń w Polsce, oferuje ubezpieczenie z gwarantowaną, dożywotnią wypłatą renty po zakończeniu okresu oszczędzania.

Czytaj więcej...