fbpx

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Femina

Jako kobieta, najlepiej zdajesz sobie sprawę ze szczególnych zagrożeń, które mogą Cię spotkać. Dbasz o swoje zdrowie i wolisz zapobiegać, niż leczyć. Teraz – dzięki ubezpieczeniu Femina - możesz zapewnić sobie jeszcze lepszą ochronę przed rakiem piersi, a także przed następstwami nieszczęśliwych wypadków.

 

Femina – jakość doceniona przez kobiety

 

Ubezpieczenie dla kobiet Femina zostało wyróżnione nagrodą „Alicja 2003”, przyznaną przez miesięcznik „Twój Styl”.

 

Femina - przyjaciółka w potrzebie

 

Dzięki ubezpieczeniu Femina:

  • w przypadku rozpoznania złośliwego nowotworu sutka otrzymasz świadczenia w wysokości od 9 tys. do nawet 30 tys. zł,
  • otrzymana pomoc finansowa pozwoli Ci na skorzystanie z fachowych porad najlepszych lekarzy, a także na pokrycie kosztów rehabilitacji,
  • oszczędzisz 10% standardowej wysokości składki, jeśli wybierzesz płatność jednorazową (na rok z góry),
  • aby zawrzeć umowę, nie musisz przedstawiać żadnych zaświadczeń o stanie zdrowia,
  • jesteś chroniona 24 godziny na dobę, w każdym miejscu na świecie.

Ubezpieczenie dla kobiet Femina zapewnia pomoc finansową w razie zachorowania na raka piersi. To także unikatowe ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Możesz je zawrzeć na wyjątkowo wysoką sumę - aż 100 tys., 200 tys., 300 tys. lub nawet 400 tys. PLN!

 

Femina - wrócisz do zdrowia

 

Już w momencie rozpoznania złośliwego nowotworu sutka otrzymasz pomoc finansową, której wysokość uzależniona jest od stopnia zaawansowania choroby. Wartość świadczenia bezpośrednio po wykryciu raka piersi wynosi 9.000 złotych. Jeśli choroba jest bardziej zaawansowana lub, mimo podjętych kroków medycznych, rozwija się, kwota ta może wzrosnąć do 30.000 złotych.

 

Uzyskane pieniądze pozwolą Ci skorzystać z porad najlepszych lekarzy i usług wyspecjalizowanych, prywatnych gabinetów. Szybka i fachowa pomoc zwiększa szansę na wyzdrowienie – walka z rakiem to walka z czasem! Po przebytej chorobie, skorzystasz z zabiegów rehabilitacyjnych - ubezpieczeniowa „witamina” pomoże Ci zregenerować siły i wrócić do zdrowia.

Ubezpieczenie Femina adresowane jest do wszystkich kobiet, dla których zdrowie i bezpieczeństwo mają pierwszorzędne znaczenie.