fbpx

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Eventus DUO

Zależy Ci na zapewnieniu sobie właściwego zabezpieczenia finansowego? Ważna jest dla Ciebie ochrona Twojej rodziny, gdyby Ciebie zabrakło? Eventus Duo to pierwszy w Polsce program ubezpieczeniowo-oszczędnościowy, który łączy w sobie kapitał gwarantowany, wyjątkową ochronę dla najbliższych oraz zysk z długoletniej inwestycji.

 

Eventus Duo – inwestycja we własną przyszłość:

  • możesz otrzymać świadczenie jednorazowe lub w regularnych miesięcznych wypłatach (realizowanych do 85. roku życia),
  • wysokość zgromadzonego kapitału z części gwarantowanej znasz już w momencie podpisania umowy,
  • dzięki opcjom dodatkowym możesz zwiększyć zakres ochrony,
  • zyski z funduszu są w dużym stopniu zwolnione z podatku od dochodów kapitałowych (tak zwany „podatek Belki”).

Eventus Duo to unikalne na rynku rozwiązanie na różne sytuacje życiowe: przejście na emeryturę, śmierć, niezdolność do pracy czy inwalidztwo. Ubezpieczenie daje możliwość oszczędzania na przyszłą emeryturę, a równocześnie zapewnia zabezpieczenie na wypadek ewentualnej utraty dochodów wskutek choroby, wypadku czy śmierci.

 

Eventus Duo zapewnia 20-letnią gwarancję wypłat miesięcznej renty po 65 roku życia. Wysokość wypłaconego na koniec okresu ubezpieczenia kapitału zależeć będzie od czasu oszczędzania, wyboru strategii inwestycyjnej oraz dodatkowych opcji. Klient może również skorzystać z indywidualnych strategii inwestycyjnych, lokując środki na ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.

 

Wyłączne prawa do sprzedaży ubezpieczenia Eventus Duo w Polsce posiada HMI Polska.

 

Ubezpieczenie Eventus Duo adresowane jest do osób w wieku 18-50 lat, którym zależy na zapewnieniu sobie finansowego bezpieczeństwa w wieku emerytalnym oraz bliskim ochrony w przypadku wcześniejszej śmierci.