fbpx

O Nas

Nasza Agencja Ubezpieczeniowa specjalizuje się w udzielaniu ubezpieczeń komunikacyjnych. Oferujemy jednak również ubezpieczenia mienia, domu, na życie, inwestycyjne oraz grupowe. Dodatkowo świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego, oferując kredyty gotówkowe i konsolidacyjne.

 

Usługi świadczymy na terenie całego województwa opolskiego, w szczególności w gminach: Opole, Niemodlin, Tułowice, Dąbrowa, Korfantów, Biała, Komprachcice, Popielów, Dobrzeń wilk, Nysa, Grodków, Luboszyce, Łubniany. Jesteśmy mobilni i elastyczni - dojeżdżamy do klienta !

 

Dlaczego warto ubezpieczyć samochód za naszym pośrednictwem ?

 

Ubezpieczenia OC i AC, które oferujemy są jednymi z najtańszych na rynku. Możemy  zaoferować wiele zniżek, które specjalnie dla Państwa przekalkulujemy. Wysoka jakość ubezpieczenia przez nas oferowanego została potwierdzona przyznaniem godła Teraz Polska (za najlepszy serwis likwidacji szkód). Wypełnimy dla Państwa wszystkie niezbędne dokumenty, szybko i kompetentnie. Na życzenie, możemy przyjechać do Państwa domu - to nasz dodatkowy atut ! Ubezpieczając się u nas zaoszczędzą Państwo nie tylko pieniądze, ale i czas, bo wszystkie formalności załatwimy za Państwa my.

 

Nie trać czasu na szukanie dobrej oferty ubezpieczenia. My gwarantujemy Ci dobrą cene ! Oferujemy również ubezpieczenia przez Internet (bez wychodzenia z domu)

 

Gwarantujemy najlepsze ceny w regionie !