Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Jego warunki reguluje Ustawa o Ubezpieczeniu Obowiązkowym, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczeń Komunikacyjnych z dnia 22.05.2003 r. Jest ono ważne, bo zabezpiecza nas przed skutkami wypłaty czasami bardzo wysokich odszkodowań osobom poszkodowanym przez nas podczas wypadku drogowego.

 

Ubezpieczenie autocasco (AC) jest ubezpieczeniem dobrowolnym i chroni pojazdy określone w umowie w przypadku: zderzenia się pojazdów, pojazdu z osobami, zwierzętami lub przedmiotami, uszkodzenia pojazdu przez osoby trzecie, pożaru, wybuchu, zatopienia, nagłego działania czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu, kradzieży pojazdu lub jego części.

 

Chcesz mieć pewność, że - jako kierowca lub pasażer - podlegasz skutecznej ochronie przed konsekwencjami wypadków komunikacyjnych?  Ubezpieczenie NNW zapewnia finansową rekompensatę szkód, powstałych w czasie jazdy lub bieżącej obsługi pojazdu.

 

Ubezpieczenie szyb samochodowych pozwala uniknąć kosztów związanych z organizacją i naprawą zniszczonej szyby samochodowej. Ubezpieczenie można kupić zarówno do ubezpieczenia OC jak i AC.

 

Ubezpieczenie Assistance zapewni Ci naprawę samochodu na miejscu wypadku lub awarii, holowanie po wypadku lub awarii, transport pasażerów i kierowcy, wynajem samochodu zastępczego i wiele więcej.

 

W naszej ofercie znajdą Państwu ubezpieczenia komunikacyjne wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Pomożemy dobrać najbardziej optymalny wariant. Zapraszamy !

 

Skontaktuj się z nami i otrzymaj najlepszą ofertę !