fbpx

Ubezpieczenia zdrowotne

Zapewnij sobie wsparcie i opiekę zdrowotną w trudnych sytuacjach. Ubezpieczenie gwarantuje, między innymi, dostęp do kilkuset prywatnych placówek medycznych na terenie kraju i zagranicą.

 

W naszej ofercie wszechstronna oferta ubezpieczeń zdrowotnych i na życie dla Ciebie, Twojej rodziny i Twoich pracowników ! Sprawdź już dziś !

 

Skontaktuj się z nami i otrzymaj najlepszą ofertę !

 

 

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Hestia Fundusz

Hestia Fundusz zawiera ubezpieczenie na życie, umożliwia także pomnażanie kapitału. Dzięki licznym opcjom dodatkowym spełnia nawet najwyższe wymagania Klientów. Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe Hestii Fundusz tworzone są we współpracy z wiodącymi na rynku funduszami.

Myślisz o zabezpieczeniu przyszłości swojej i swoich bliskich? Zadbaj o Wasze bezpieczeństwo, jednocześnie gromadząc i pomnażając kapitał. Takie możliwości stwarza Hestia Fundusz.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Hestia Kapitał

Ubezpieczenie Hestia Kapitał stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych bez ponoszenia ryzyka inwestycji. Bogaty wybór opcji dodatkowych pozwala na idealne dopasowanie zakresu ubezpieczenia do potrzeb Klienta.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Inventus

Inventus jest wyjątkowym programem łączącym możliwość gromadzenia i inwestowania środków, w okresie aktywności zawodowej, z wypłatami, które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Oferujemy możliwość jednorazowej wypłaty całego kapitału. W okresie rentowym zapewniamy wypłatę świadczeń w gwarantowanej wysokości.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Eventus od Mamy i Taty

Eventus od Mamy i Taty to elastyczne ubezpieczenie mające na celu zabezpieczenie finansowe dziecka na przyszłość. Pozwala wesprzeć je dokładnie w takim okresie jego życia, w jakim będzie mu ono najbardziej potrzebne. Dzięki licznym opcjom dodatkowym pozwala precyzyjnie dopasować zakres ochrony do własnych wymagań i oczekiwań.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Eventus DUO

Eventus Duo to unikalne na rynku ubezpieczenie, które łączy gwarancję świadczeń emerytalnych z inwestycją w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Dzięki opcjom dodatkowym, Klient może zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Medical Assistance

Kontakt z nami jest niezwykle prosty! 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy, czekamy na Twój telefon. Niezwłocznie po zgłoszeniu zorganizujemy niezbędną pomoc.

Usługi w ramach Assistance realizowane są w ciągu czterech godzin od zgłoszenia.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Ochrona prawna

Ubezpieczenie kosztów ochrony prawnej gwarantuje zwrot wydatków, poniesionych na korzystanie z pomocy adwokata, uzyskanie opinii biegłych i rzeczoznawców, opłaty sądowe i administracyjne itp.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - OC w życiu prywatnym

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym zapewnia ochronę przed roszczeniami osób, którym Klient wyrządził szkodę. Zakres ubezpieczenia obejmuje również pokrycie kosztów ochrony prawnej. Klient może wybrać jeden z dwóch wariantów ochrony ubezpieczeniowej.
Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Forteo

Forteo to nowoczesne ubezpieczenie dla ludzi aktywnych. Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków. Zakres oferty dopasowujemy do potrzeb Klienta. Umowa ubezpieczenia, zawierana na wysokie sumy, gwarantuje wysokie świadczenia finansowe.

Prowadzisz aktywny tryb życia? Potrzebujesz ubezpieczenia, które będzie w stanie dotrzymać Ci kroku. Forteo to nowoczesna oferta, stworzona z myślą o ludziach aktywnych. Umowę ubezpieczenia Forteo zawierasz na wysokie sumy: 100 tys., 200 tys., 300 tys. lub 400tys. ., więc świadczenia finansowe, uzyskane z ubezpieczenia, również będą wysokie.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Femina

Ubezpieczenie Femina stworzone zostało specjalnie dla kobiet. Obejmuje ochronę przed następstwami nieszczęśliwych wypadków, a także przed rakiem piersi. Femina zapewnia bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę, w każdym miejscu na świecie.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Medica

Ubezpieczenie zdrowotne Medica gwarantuje szeroki zakres opieki medycznej za niewielką składkę. Klient może wybrać zakres ochrony ubezpieczeniowej, decydując się na jeden z dwóch wariantów ubezpieczenia: Medica Standard lub Medica Plus.

 

Zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze? Skorzystaj z ubezpieczenia zdrowotnego Medica, które zapewni Tobie i Twoim bliskim szeroki wachlarz usług medycznych, niezbędnych w razie wystąpienia najpowszechniejszych problemów ze zdrowiem.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Advanta

Hestia Advanta to Program Inwestycyjno - Rentowy, pozwalający zabezpieczyć przyszłość finansową Twoją i Twoich bliskich. Oszczędności zgromadzone w ramach ubezpieczenia pozwolą zapewnić Tobie gwarantowany poziom emerytury. Mogą być one wypłacane jednorazowo lub w postaci wybranego rodzaju renty.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Sjesta

Aspira adresowana jest do kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 65 lat, którzy troszczą się o zabezpieczenie swoich bliskich, a także pomimo zaciągniętych kredytów i pożyczek chcą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Produkt ten, w razie nieszczęśliwego zdarzenia losowego, zapewnia zachowanie stabilności finansowej zarówno Ubezpieczonemu, jak i jego bliskim.

 

Po przejściu na emeryturę chcesz nadal cieszyć się życiem. Już teraz możesz zapewnić sobie stabilną sytuację finansową w przyszłości. Dzięki ubezpieczeniu Sjesta, wpłacone dziś sumy zadbają o poziom Twoich dochodów na emeryturze. Ergo Hestia, jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń w Polsce, oferuje ubezpieczenie z gwarantowaną, dożywotnią wypłatą renty po zakończeniu okresu oszczędzania.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Aspira

Aspira to optymalne ubezpieczenie ochronne, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa przy niskiej składce. Dzięki gwarancji uregulowania zobowiązań finansowych ubezpieczonego, pozwala na zachowanie stabilności finansowej w razie nieszczęśliwego zdarzenia. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć dzięki licznym opcjom dodatkowym.

Czytaj więcej...

Ergo Hestia - Zdrowie i życie - Altima

Altima jest krótkoterminowym ubezpieczeniem na życie, przeznaczonym dla osób aktywnych i często podróżujących. Już przy rocznej składce w wysokości 106 zł kwota świadczenia z ubezpieczenia sięga 101 tys. zł. Zawarcie umowy nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o stanie zdrowia.

Czytaj więcej...